Субота, 18 Травня

Міжнародний Суд ООН оголосив наказ у справі Україна проти РФ щодо запровадження тимчасових заходів

19 квітня 2017 року МС ООН оголосив наказ щодо запровадження тимчасових заходів у скарзі України до МС ООН щодо порушення Російською Федерацією своїх зобов’язань за двома конвенціями: Міжнародної конвенції про боротьбу з фінансуванням тероризму і Міжнародної конвенції про ліквідацію всіх форм расової дискримінації (справа Україна проти Російської Федерації).
Суд визнав свою юрисдикцію prima facie у цій справі. МС ООН частково задовольнив вимоги України щодо запровадження тимчасових заходів, відмовивши Україні у затвердженні тимчасових заходів проти РФ за Міжнародною конвенцією щодо заборони фінансування тероризму, зазначивши, що Україна не дотрималася тих стандартів доказової бази, щоб довести умисність дій РФ у перерахуванні коштів для бойовиків на Донбасі. Однак Суд погодився з наявністю дискримінації щодо кримських татар та українців у Криму, таким чином задовольнив вимогу України про необхідність запровадження тимчасових заходів за Міжнародною конвенцією про ліквідацію всіх форм расової дискримінації.
З Наказом МС ООН у справі Україна проти РФ можна ознайомитись на офіційному сайті Суду за посиланням: http://www.icj-cij.org/docket/files/166/19394.pdf

(фото з сайту Крым.Реалии)