Неділя, 14 Квітня

Круглий стіл 7 квітня “Проблеми імплементації міжнародних і регіональних стандартів захисту тварин в національне законодавство”

Шановні колеги!
Українська асоціація міжнародного права, ГО “Юристи за захист тварин”, NGO “Compassion in World Farming” при підтримці Інституту міжнародних відносин КНУТШ запрошують вас взяти участь у круглому столі: “Проблеми імплементації міжнародних і регіональних стандартів захисту тварин в національне законодавство”, який відбудеться 7 квітня об 11.00 у залі Вченої Ради ІМВ за адресою: м.Київ, вул.Мельникова 36/1, 3 поверх.
Під час круглого столу планується обговорити широке коло питань – від термінологічного апарату до аналізу чинного законодавства щодо захисту тварин.
Вхід вільний.
За результатами круглого столу планується видання збірки тез.
Заявки на участь у круглому столі, а також тези доповідей прохання надсилати до 5 квітня на електронну адресу УАМП: jusintergentes.uail@gmail.com. В темі листа прохання вказувати “Конференція 7 квітня – Іванова”.
Вимоги до оформлення тез стандартні:
– обсяг – 3-5 стор., шрифт Times new roman, розмір 14, інтервал 1,5.
– обов’язково вказується ПІБ автора (авторів), вчений ступінь та звання (якщо є), посада.
– посилання в тексті робляться у квадратних дужках з вказівкою номера джерела із списку літератури та сторінки (наприклад, [4, с. 73]).
– список літератури наводиться в кінці тексту.
Будемо раді вас бачити!