П’ятниця, 14 Червня

Міжнародні та європейські стандарти місцевого самоврядування: проблеми імплементації в Україні

Західний центр Української асоціації міжнародного права запрошує Вас взяти участь у роботі Всеукраїнської науково-практичної конференції з міжнародною участю «Міжнародні та європейські стандарти місцевого самоврядування: проблеми імплементації в Україні», яка відбудеться 20 грудня 2019 року у Львівському національному університеті імені Івана Франка.

Організаторами конференції є Львівський регіональний інститут державного управління, Національної академії державного управління при Президентові України, Львівський національний університет імені Івана Франка (факультет міжнародних відносин, юридичний факультет) та Західний центр Української асоціації міжнародного права.

Метою конференції є публічна наукова дискусія з проблематики концепцій та практик імплементації міжнародно-правових та європейських стандартів місцевого самоврядування в Україні в контексті здійснення реформи децентралізації публічної влади.

До участі в конференції запрошуються представники органів державної влади та органів місцевого самоврядування, наукові та науково-педагогічні працівники, докторанти, аспіранти та студенти, громадські активісти, всі хто цікавиться питаннями міжнародно-правового регулювання місцевого самоврядування та децентралізації публічної влади і долучається до успішного проведення реформ в Україні.

Напрями роботи конференції:

  1. Правова природа міжнародних стандартів місцевого самоврядування.
  2. Всесвітня декларація 1985 року та інші міжнародні стандарти місцевого самоврядування.
  3. Європейська хартія місцевого самоврядування та імплементація її положень в Україні.
  4. Досвід країн-членів Європейського Союзу в сфері місцевого самоврядування.
  5. Науково-методологічні та організаційно-правові основи децентралізації публічної влади в Україні.
  6. Об’єднання територіальних громад в Україні: проблеми та перспективи.

Для участі в конференції необхідно не пізніше 22 листопада 2019 року (включно) надіслати тези доповіді обсягом до 5 сторінок до оргкомітету конференції електронною поштою на адресу Suszynski@ukr.net.

Більше інформації знайдете у вкладеному файлі.