П’ятниця, 14 Червня

Онлайн-брифінг “Женевська декларація про права людини на морі”

14 червня 2023 року о 16:00 відбудеться міжнародний Онлайн-Брифінг на тему: “Женевська декларація про права людини на морі”. Брифінг проводиться Українською асоціацією міжнародного права спільно з Британською Організацією прав людини на морі (HRAS).
Брифінг буде проходити в онлайн-форматі на платформі ZOOM.
Реєстрація для участі у заході: https://forms.gle/M42xcFgyDWgyWfCdA
Оглядовий юридичний брифінг направлений для розуміння того, для чого потрібна Женевська декларація і як вона сприятиме захисту прав людини. Ми розглянемо питання міжнародного законодавства у сфері захисту прав людини на морі, переваги та недоліки “Женевської декларація про права людини на морі”, розвиток міжнародного права у сфері захисту прав людини на морі в Україні.
Спікерами на заході будуть:
Девід Хаммонд, директор організації з захисту прав людини (HRAS)
проф. Іріні Папаніколопулу, професор міжнародного права в школі східних і африканських досліджень Лондонського Університету
проф. Стівен Хейнс, професор міжнародного публічного права в Університеті Грінвіча
Ольга Переверзєва, к.ю.н, доцент КНТЕУ, старший науковий співробітник Інститут держави і права ім. В.М. Корецького НАН України.
Міжнародний брифінг стане платформою для обміну найкращим світовим досвідом та новаціями, обговорення стратегічно важливих питань у сфері міжнародного захисту прав людини на морі.
Програма заходу:
Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab

Завантажити [917.15 KB]