Субота, 18 Травня

Відбулося Грудневе Засідання Правління УАМП!

23 грудня 2019 року відбулося грудневе засідання Правління Української асоціації міжнародного права! За результатами засідання маємо честь повідомити таке.

Згідно з Поданням Південного центру УАМП, на засіданні Правління було призначено нового Координатора Південного центру УАМП – кандидата юридичних наук, доцента, наукового радника Адвокатського об’єднання «Barristers» Пашковського Миколу Івановича. Бажаємо Миколі Івановичу успіхів у новому статусі.

Наступним рішенням Правління було утворено Центр міжнародного гуманітарного права УАМП та призначено його керівником кандидата юридичних наук, доцента, завідувача кафедри міжнародного права та порівняльного правознавства Національного авіаційного університету Короткого Тимура Робертовича.

На прохання представників Кримського центру УАМП було продовжено термін реєстрації для участі у Всеукраїнському конкурсі «Міжнародно-правове забезпечення припинення агресії Російської Федерації проти України і звільнення Криму та інших окупованих Росією територій України» до 01 лютого 2020 року.

Також на засіданні Правління були затверджені вже отримані заявки на участь у конкурсі.