Субота, 18 Травня

Світла пам’ять Василю Івановичу Кисілю

Шановні колеги!

Сьогодні 7 серпня 2019 року після тяжкої хвороби пішов з життя легенда української науки міжнародного приватного права, один із фундаторів українського юридичного бізнесу, співзасновник та старший партнер АО «ЮФ «Василь Кісіль і Партнери», один із засновників та Віце-президент Української асоціації міжнародного права, доктор юридичних наук, професор кафедри міжнародного приватного права Інституту міжнародних відносин КНУ імені Тараса Шевченка Василь Іванович Кисіль.

Незважаючи на стрімкий успіх у приватній юридичній практиці, Василь Іванович Кисіль до кінця своїх днів не полишав викладацьку діяльність у рідній alma mater та підготував не один десяток успішних юристів, частина з яких стали реформаторами української юриспруденції.

Для української правової спільноти, вітчизняної та світової науки міжнародного приватного права – це втрата цілої епохи.

Українська асоціація міжнародного права висловлює свої глибокі співчуття рідним та близьким, колегам Василя Івановича Кисіля.

Пам’ятаймо його кредо, яке він завжди доносив до своїх учнів з найпершої лекції: «Право – це мистецтво добра і справедливості».

Світла пам’ять, вчителю!