Понеділок, 22 Липня

Стояти на сторожі верховенства права. Саміт УАМП та Американського товариства міжнародного права!

8-10 грудня 2023 року Американське товариство міжнародного права та Українська асоціація міжнародного права, у партнерстві з українською юридичною спільнотою та лідерами громадянського суспільства, збирають у Львові ключових експертів міжнародного права з метою:

1) підтвердження фундаментальних принципів міжнародного права;
2) встановлення партнерських стосунків з українським юридичним колом;
3) обговорення ролі міжнародного права у цей переломний історичний момент.

Саміт також проводиться у час святкування 75-ої річниці Конвенції про запобігання злочину геноциду та покарання за нього та 75-ої річниці Загальної декларації прав людини, що зумовлює необхідність поширення знань про ці важливі документи міжнародного права та вжиття конкретних кроків з їхнього виконання.
На додаток до інших заходів, Саміт зосередиться на обговоренні десяти міжнародно-правових тем. Більш інформації за посиланням asil.org/ukraine.

Участь у саміті за запрошенням. Ми просимо запрошених експертів підтвердити участь та відповісти на електрону пошту: jusintergentes.uail@gmail.com.
Американська спілка міжнародного права покриває витрати на подорожування в Україні, проживання у готелі та харчування.

 

The “Stand Tall for the Rule of Law” Summit will take place from December 8 to 10.

The American Society of International Law and Ukrainian Association of International Law, in partnership with the Ukrainian legal community and civil society leaders, will convene in Lviv, Ukraine for a meeting of experts to:

1) reaffirm commitment to fundamental principles of international law,
2) respond to the call of the Ukrainian legal community for partnership and
3) reflect on the role of international law at this historic inflection point.

The Summit is timed to coincide with the 75th anniversary of the Genocide Convention and the 75th anniversary of the Universal Declaration of Human Rights, leveraging these international law milestones to inform public opinion and catalyze concrete action.
In addition to other substantive activities, the Summit will focus on ten specific issues. To review full details please visit asil.org/ukraine.

Participation is by invitation only. We ask the invited experts to confirm participation as soon as possible by responding to this email: jusintergentes.uail@gmail.com.
ASIL will cover transportation costs in Ukraine, hotel costs in Lviv, and all meals.