Неділя, 14 Квітня

Міжнародно-правовий брифінг «Захист тварин під час збройних конфліктів»

29 вересня 2023 року о 15:00 відбудеться міжнародно-правовий брифінг Української асоціації міжнародного права, присвячений обговоренню прогалин у міжнародному гуманітарному праві стосовно захисту тварин під час збройних конфліктів!
У брифінгу візьмуть участь спікери: Ольга Буткевич, Саба Піпія, Тимур Короткий, Наталія Хендель, Марина Хмара.
Брифінг відбудеться на платформі Zoom. Посилання: https://us02web.zoom.us/j/856091424522pwd=Q1ItVFZvVUljSnZZaTkOZFUYNGISdz09. Ідентифікатор: 856 0914 2452. Koд дocтyпy: UAIL.
Сучасне міжнародне право приділяє усе більше уваги захисту тварин.
Лише в рамках Ради Європи прийнято десятки договорів з різноманітних аспектів зоозахисту. Утім слабкою стороною цього міжнародно-правового інструментарію є те, що він розрахований на мирний час. Ще й до сьогодні не вироблено відповідних норм про захист тварин – як живих істот, що відчувають, а не цивільної власності – під час збройного конфлікту.
З березня 2022 року Українська асоціація міжнародного права фіксує докази злочинів, вчинених проти тварин в результаті російської агресії. Їх чисельність і жахливість вражає і вселяє зневіру у людстві. Але й переконує у необхідності прийняття міжнародно-правового акту про захист тварин під час збройних конфліктів.
Теми виступів та детальнішу інформацію розміщено у програмі заходу:
Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab

Завантажити [460.49 KB]