Неділя, 14 Квітня

Конференція “Міжнародне приватне право у національному судочинстві”

Шановні колеги!

24 квітня 2023 року Українська асоціація міжнародного права спільно з Верховним Судом та Британським Інститутом міжнародного та порівняльного права (BIICL) (проводить міжнародну конференцію на тему «Міжнародне приватне право у національному судочинстві».

Конференція буде проходити в онлайн-форматі.

Процеси глобалізації, обраний Україною курс на європейську та євроатлантичну інтеграцію, важливість дотримання європейських стандартів у всіх сферах життя, російська агресія та необхідність їй ефективно протидіяти, нові виклики у приватноправових відносинах, які постали перед громадянами та державою – це лише деякі з факторів, які обумовлюють актуальність міжнародного приватного права у національному судочинстві.

Під час конференції будуть розглянуті такі основні теми:

  1. Рекодифікація (оновлення) цивільного законодавства України і актуальні проблеми міжнародного приватного права
  2. Розвиток міжнародного приватного права в сучасних умовах війни: основні виклики, наслідки та прогнози
  3. Особливості сучасного розвитку міжнародного цивільного процесу
  4. Захист прав та інтересів держави, юридичних та фізичних осіб у зв’язку з військовою агресією російської федерації
  5. Особливості правового регулювання окремих видів приватних відносин ( сімейних, спадкових, трудових) в МПрП в сучасних умовах

Міжнародна конференція стане платформою для обміну найкращим світовим досвідом та новаціями, обговорення стратегічно важливих питань, що постали в приватноправових відносинах в умовах війни  та вироблення рекомендацій з метою подальшого вдосконалення підходів до застосування міжнародного права українськими судами.

Реєстрація для участі в заході: https://forms.gle/SpvHFt7ito8jZKFVA 

Чекаємо на Вашу участь!