Неділя, 14 Квітня

Інформація про березневе засідання Бюро УАМП

23 березня 2018 року відбулося планове засідання Бюро Української асоціації міжнародного права.

До порядку денного були включені питання, пов’язані з організацією конференції, присвяченої 25-річчю УАМП та вшануванню пам’яті Олександра Вікторовича Задорожнього, членством в УАМП та запровадженням нагород УАМП.

Відповідно до рішення Бюро, 22 червня 2018 року відбудеться конференція «Розвиток науки і практики міжнародного права в Україні (до 25-річчя Української асоціації міжнародного права)», в рамках якої пройдуть щорічні читання, присвячені пам’яті Олександра Вікторовича Задорожнього. Зважаючи на це, було прийнято рішення перенести кінцевий термін подачі статей до наступного номеру Українського часопису міжнародного права на 01 травня 2018 року та визначити його основну тему: 25-річчя Української асоціації міжнародного права.

Членами Бюро було встановлено кінцевий термін надсилання Виконавчому директору списків наявних членів УАМП керівниками регіональних центрів – 01 квітня 2018 року. Також було нагадано про необхідність сплати наявними членами УАМП щорічного внеску за 2018 рік до 01 травня 2018 року. Нові посвідчення членів УАМП будуть підготовлені та видані під час проведення конференції 22 червня 2018 року особисто або розіслані після її проведення.

З приводу запровадженням нагород УАМП, було прийнято рішення розробити проекти порядків нагородження премією О.В.Задорожнього, медаллю О.В.Задорожнього, відзнакою до 25-річчя УАМП та обговорити і затвердити їх під час наступного засідання Бюро.

Квітневе засідання Бюро відбудеться 20 квітня 2018 року у місті Львові.