Субота, 18 Травня

День вшанування пам’яті Ігоря Івановича Лукашука

1 червня 2021 року Українська асоціація міжнародного права відзначила 95-річчя з дня народження доктора юридичних наук, професора, завідувача кафедрою міжнародного права та зарубіжного законодавства Київського державного університету ім. Т.Г.Шевченка (1963-1985) Ігоря Івановича Лукашука (1926-2007). Зранку цього дня представники Правління та Піклувальної ради УАМП, члени УАМП відвідали могилу Ігоря Івановича і поклали квіти та вінок від Української асоціації міжнародного права до 95-ї річниці з дня народження класика.
О 14-00 того ж дня відбулися Міжнародно-правові Української асоціації міжнародного права, присвячені 95-річчю з дня народження професора Лукашука (у віддаленому режимі). В Читаннях взяли участь колеги, друзі, учні професора Лукашука. Неодноразово у ході Читань відзначалась роль І.І.Лукашука у формуванні сучасної вітчизняної науки міжнародного права. На Читаннях було представлено  Спеціальний випуск Українського часопису міжнародного права до 95-річчя з дня народження професора І.І.Лукашука.
У якості спікерів та виступаючих зі своїми доповідями і спогадами виступили зокрема: д.ю.н., професор Володимир Буткевич, Президент УАМП Ольга Буткевич, Перший віце-президент УАМП Микола Гнатовський, д.ю.н., професор, онука Ігоря Івановича Дарія Боклан, дослідник наукової спадщини  професора Лукашука, аспірант ЛНУ ім. Івана Франка Віталій Яремчук, д.ю.н., професор Олег Тарасов, доктор права, професор Мирослава Антонович, к.ю.н., доктор права, партнер фірми «Грищенко та партнери» Сергій Войтович, д.ю.н, професор Анатолій Довгерт та інші учасники Читань.  
Повний запис Читань Української асоціації міжнародного права до 95-річчя з дня народження професора І.І.Лукашука за посиланням:  https://youtu.be/LT36xufwits