Понеділок, 22 Липня

Брифінг-презентація Серії монографій УАМП «Сучасні виклики міжнародному порядку»

Шановні колеги!

Ескалація Російською Федерацією збройного конфлікту з Україною, що переростає у світову загрозу, є проявом багатоаспектних викликів міжнародній спільноті. Сьогодні міжнародне право протистоїть викликам у безпековій, інформаційній, економічній, екологічній, політичній сферах, багато з яких суттєво видозмінюються і набувають нових, раніше незнаних, рис.

З метою формування науково виважених відповідей на існуючі перед міжнародною спільнотою проблеми Українська асоціація міжнародного права започатковує публікацію Серії колективних монографій під загальною назвою «Сучасні виклики міжнародному порядку».

Запрошуємо усіх зацікавлених почути відповіді на нагальні питання міжнародних викликів на онлайн брифінг-презентацію Серії монографій УАМП «Сучасні виклики міжнародному порядку», яка відбудеться у пятницю 04 березня 2022 року о 15:00 у дистанційному форматі.

На брифінгу буде анонсовано публікацію перших чотирьох монографій Серії, присвячених проблемам трансформації явища збройних конфліктів у ХХ столітті; економіко-соціальних передумов сепаратизму та засобів протидії йому; інформаційної безпеки; довкілля і прав людини  в умовах агресії РФ.

У брифінгу візьмуть участь провідні юристи-міжнародники, політологи, фахівці у сфері національної безпеки та збройних конфліктів.

Також буде обговорено актуальні теми подальших випусків Серії.

Підключитися до брифінгу можна буде на платформі Zoom за посиланням: https://us02web.zoom.us/j/81646977901?pwd=eDEyaG5nbVBqakMwSFZqc3pmWHR0Zz09 (Ідентифікатор конференції: 816 4697 7901; Код доступу: 040322).

Будемо раді вашій участі!