Субота, 18 Травня

Міжнародно-правові брифінги УАМП

Українська асоціація міжнародного права започатковує новий формат обговорення актуальних питань міжнародного права – міжнародно-правові брифінги, – які є продовженням логічним продовженням одного з попередніх форматів роботи УАМП – щомісячних міжнародно-правових читань.

Цикл міжнародно-правових брифінгів у 2020 році включатиме п’ять заходів за такими загальними тематиками:

  1. 75-річчя Організації Об’єднаних Націй 
  2. 70-річчя Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод 
  3. Пандемія COVID-19 і виклики міжнародному праву 
  4. Україна в міжнародному повітряному праві 
  5. Права національних меншин в Україні 

Серед основних спікерів передбачено участь представників дипломатичної і державної служби, провідних українських науковців, представників міжнародних організацій, іноземних практикуючих юристів та представників академічних спільнот тощо.

Після виступів основних спікерів, усі учасники заходу матимуть можливість поставити питання або зробити коментар.

На період дії в Україні режиму адаптивного карантину, міжнародно-правові брифінги УАМП відбуватимуться в он-лайн форматі на платформі Zoom. Орієнтовна тривалість кожного заходу – до 1 години.

Інформація із зазначенням дати проведення, основних спікерів та порядку реєстрації на кожен захід буде розміщуватись додатково на офіційній веб-сторінці УАМП та на сторінці УАМП у Facebook.

Запрошуємо до участі в міжнародно-правових брифінгах УАМП членів асоціації, практиків та дослідників міжнародного права, студентів, представників ЗМІ та усіх, хто хоче отримати відповіді на актуальні міжнародно-правові питання.